Chlapci z Petržalskej telocvične sa zúčastnili plánovaného sústredenia RGCTM a reprezentácie žiakov SR v Trenčíne. Pod vedením kolektívu trénerov, Kremnicky, Paličková, Šimonak, Varga, Baniakova a Taylorova sa venovali zdokonaľovaniu techniky jednotlivých cvičebných tvarov, nácviku nových prvkov, spevňovaniu, posilňovaniu a hlavne uvoľňovaniu. Flexibilita je náš veľký problém. Za štyri dni sme absolvovali 6 tréningových jednotiek a myslím ze chalani urobili kusisko prace. Do ďalšej práce prajem veľa elánu. Peter Krištof.