Majstrovstvá Slovenska a XIV. ročník Memoriálu Ladislava Kornoša

Milí rodičia, priaznivci gymnastiky

tak ako každoročne aj v tomto roku organizujeme Majstrovstvá Slovenska v športovej gymnastike a Memoriál Ladislava Kornoša.

Tento rok opäť spoločne s našimi partnermi v novovybudovanom nádhernom prostredí x-bionic® sphere, v Šamoríne.

Organizátori: XBS Gymnastics Šamorín a Gymnastické centrum

Kedy: 30. novembra 2019 /sobota/

Miesto: X-bionic sphere, Dubová 33, Šamorín- Čilistov

Radi by sme Vás požiadali o Vašu pomoc a podporu, aby sa nám spoločne podarilo pripraviť pre športovcov deň plný zážitkov a krásnych spomienok.

Ako nám môžete pomôcť:

– vecné ceny pre víťazov na prvých  TROCH miestach v žiackych kategóriách

– finančné odmeny pre juniorské a seniorské kategórie

– poháre pre víťazov

– upomienkové predmety pre všetkých účastníkov (perá, taška s logom, tričko, akékoľvek reklamné predmety, sladkosť, čokoľvek, čo poteší deti)

– ozvučovaciu techniku (mikrofón) – zapožičanie

– občerstvenie pre pretekárov, rozhodcov a trénerov počas pretekov (ovocie, zeleninu, drobné občerstvenie – pagáčiky, koláčiky, chlebíčky, pitný režim – minerálky, voda)

V prípade Vášho záujmu o podporu našich pretekov budeme radi prezentovať Vás alebo Vašu spoločnosť na tlačivách, propagačných letákoch, na našom webe, v našich gymnastických halách v Petržalke a v Rači, v hale v Šamoríne počas pretekov, na výsledkovej listine z nášho podujatia. Banner s logom Vašej spoločnosti radi umiestnime ku stupňu víťazov pri odovzdávaní cien.

Veríme, že spoločne pripravíme našim gymnastom z celého Slovenska krásny a nezabudnuteľný športový deň, ktorý ich bude motivovať do ďalších tréningov.