Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

Novinky

Majstrovstvá Slovenska mužov “A kategória” 2019 a Memoriál Ladislava Kornoša XIV ročník

Opäť vynikajúci šampionát a Majstri SR v našom klube

Aj tento rok pripravilo Gymnastické centrum a X- Bionic Sphere krásny šampionát v gymnastickej hale Šamorín. Výborné podmienky, dobrá športová atmosféra, skvelé výkony, …..

V najmladšej kategórii sa spomedzi 30 štartujúcich Peter Macko umiestnil na 1. mieste, Artem Deva na 3. mieste a Matúš Kalas na 8. mieste.

V kategórii mladší žiaci Teo Rzounek vyhral pred Sebastiánom Stračinom a Jakubom Urbanovičom. Takže všetky prvé tri miesta vyhrala Slavia UK Bratislava. Šimon Sloboda sa umiestnil na 9. mieste a Jakub Šimášek na 11. mieste.

V juniorskej kategórii  po dobrom výkone zvíťazil Matej Nemčovič. Najlepšie zostavy spomedzi konkurencie predviedol aj na všetkých náradiach.

Slavomír Michňák sa predstavil iba na koni na šírku, kde predviedol novú kombináciu, pri ktorej však zaváhal.

Veľmi pekne by sme chceli poďakovať rodičom, ktorí nám pomohli zrealizovať takéto krásne preteky . Pani Mackovej spolu s manželom, ktorí zabezpečili všetky poháre vo všetkých kategóriách, pánovi Rzounkovi za štedrú finančnú pomoc, pánovi Stanislavovi Mikulášovi s manželkou za finančnú pomoc a enormnú pomoc pri počítaní a vyhodnocovaní výsledkov, pani Dudoňovej s manželom za vecné dary pre súťažiacich, ako aj pánovi Mikovi s manželkou. Pani Ostroluckej a pani Majerikovej za ovocie pre súťažiacich. Chceli by sme poďakovať rodine Varmužových a firme YEME za každoročnú podporu vo forme výdatného občerstvenia pre pretekárov, rozhodcov a trénerov ako aj pani Nemčovičovej s manželom za zabezpečenie pitného režimu pre všetkých zúčastnených..

Ďakujeme trénerom z Gymnastického centra za pomoc pri sťahovaní , organizovaní a spratávaní úžasného podujatia.

Bez Vás rodičia by sme to mali určite enormne  ťažké a preto si vašu pomoc veľmi vážime a v mene všetkých detí vám ďakujeme.