Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
 

Novinky

Medaile pre naše dievčatá z Najvyššej Slovenskej súťaže

Medzinárodné a národné Majstrovstvá Slovenska senioriek a Junioriek v ŠG (11.-12.9.2021-v Trnave)

Medzinárodných a Národných Majstrovstiev Slovenska sa z nášho klubu zúčastnilo 5 gymnastiek – 3 seniorky a 2 juniorky. V súťaži senioriek opäť excelovala naša olympionička Barborka MOKOŠOVÁ. Hoci kvôli šetreniu zranenej nohy nastúpila iba na 2 náradia, ani na jednom z nich nenašla premožiteľku. Na bradlá i kladinu postupovala z kvalifikácie z najvyššími známkami a v medzinárodnom finále aj obhájila na oboch náradiach prvenstvo. Z dôvodu zranenej achilovky aj 2. naša seniorka Sárka SURMANOVÁ štartovala iba na bradlách a kladine. V kvalifikácii na bradlách mala 2. najvyššiu známku, hneď za Barborkou, ale v medzinárodnom finále sa jej nedarilo a obsadila až 5.miesto. Napokon v seniorskej kategórii nás reprezentovala aj Adelka BALCOVÁ, ktorá štartovala v celom štvorboji a medzinárodne obsadila 7.miesto.

Na národných MSR obsadila Barborka Mokošová na bradlách aj kladine 1. miesta, Sárka Surmanová získala na bradlách striebro a na kladine obsadila 4. priečku. Adelka Balcová obsadila v 4-boji 4. miesto, na preskoku, bradlách a prostných získala bronz a na kladine bola 4.

V súťaži národných MSR junioriek nás reprezentovali Bianka VRABKOVÁ a Andrejka ŠVECOVÁ. Obe pretekárky absolvovali 4-boj, kde Bianka obsadila 4. a Andrejka 5.miesto. Na jednotlivých náradiach sa umiestnili nasledovne, Bianka 5.miesto preskok, bradlá a kladina, na prostných získala bronz, Andrejka na preskoku a bradlách bola 4., na kladine mala bronz a na prostných bola 5.

Všetkým pretekárkam a trénerom srdečne blahoželáme a Barborke a Sárke držíme palce v príprave na blížiace sa Majstrovstvá sveta senioriek.

 

34. Gymfestival, Trnava, 11. Marec 2021, FOTO: Pavol Uhrin | https://www.fotosport.sk

34. Gymfestival, Trnava, 11. Marec 2021, FOTO: Pavol Uhrin | https://www.fotosport.sk

34. Gymfestival, Trnava, 11. Marec 2021, FOTO: Pavol Uhrin | https://www.fotosport.sk

Miklošová

Zdieľať

"rodičia s deťmi" od marca 2024

darujte nám 2 alebo 3%

   Tábor registrácia