Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
 

Novinky

Naďka všetko najlepšie k tvojmu krásnemu jubileu

Naša Naďka Miklošová zasvätila gymnastike celý svoj život. Najskôr ako aktívna pretekárka, reprezentantka v klube Slovan Bratislava, kde trénovala pod vedením Viery Halmovej – Mehešovej. Po skončení svojej aktívnej a úspešnej gymnastickej kariéry a absolvovaní FTVŠ UK Bratislava pracovala ako metodička Telovýchovnej školy ČSZTV a zároveň i ako trénerka mládeže.
Počas svojej aktívnej trénerskej činnosti (najskôr pre AŠK Inter BA, posledné roky pre Slávia UK Bratislava a Gymnastické centrum BA) vychovala veľa úspešných gymnastiek, ktoré nás reprezentovali doma i v zahraničí. Najväčšie trénerské úspechy dosiahla v Športovom gymnáziu Bratislava najmä so Simonkou Rawskou (finále ne MEJ), Veronikou Adamskou, Ivankou Kováčovou (OH 2008 Peking) a Barborou Mokošovou (finále na ME, OH Rio 2016, ….).

Milá Naďka, k tvojmu krásnemu životnému jubileu Ti z celého srdca prajeme veľa zdravia, pohody a ešte veľa veľa síl pri odovzdávaní svojich skúseností a vedomostí ďalším nádejným gymnastickým generáciám.

Tvoji gymnastickí priatelia, kolegovia, nadšenci, zverenci a obdivovatelia z Gymnastického centra a Slávie UK BA

Zdieľať

"rodičia s deťmi" od marca 2024

darujte nám 2 alebo 3%

   Tábor registrácia