Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
 

Novinky

Naši úspešní športovci, funkcionári, tréneri oslavujú životné jubileum

V týchto dňoch sa naši členovia dožívajú významného životného jubilea.
Martin Modlitba, jeden z najúspešnejších gymnastov Slovenska, juniorský i seniorský reprezentant ČSSR, SR, účastník Olympijských hier v Barcelone 1992, účastník niekoľkých MS, ME, mnohonásobný Majster ČSSR, SR, medailista z prestížnych pretekov “Družba”. Svoju veľmi úspešnú kariéru začínal s trénerom Stanislavom Mikulášom a svoje najväčšie športové úspechy dosiahol s trénerom Jozefom Konečným. Počas náročnej športovej kariéry stíhal úspešne zmaturovať na Športovom gymnáziu v Bratislave, vyštudovať Fakultu telesnej výchovy a športu i následne aj Právnickú fakultu. Aktívne prispieva do klubovej činnosti v Slávii UK Bratislava i do zastupovania klubu v Slovenskej gymnastickej federácii.

Rastislav Skirkanič nás po úspešnom absolvovaní “medzinárodných rozhodcovských skúšok” reprezentoval a pomáhal našim gymnastom niekoľko Olympijských cyklov na významných medzinárodných podujatiach, ako sú MS, ME a medzinárodných pretekoch. V klube TJ Slávia UK Bratislava dlhé roky pôsobil ako tréner s mládežou, aktívne sa zapájal do činností v klube i v SGF, niekoľko rokov pôsobil ako predseda Sekcie mužov v SGF.

Tibor Letko, juniorský reprezentant ČSSR a SR, niekoľkonásobný majster ČSSR a SR, účastní medzinárodných pretekov “Družba”. Taktiež absolvent Športového gymnázia a následne Fakulty telesnej výchovy a športu. Tibor sa venuje aktuálne gymnastike na plný úväzok. Pri sťahovaní klubu Slávia UK Bratislava do haly v Petržalke bol “hlavou”, ktorá riadila a vybudovala základy úspešného nového Gymnastického centra Bratislava. Nakoľko priestory v Petržalke našim deťom kapacitne nepostačovali, v minulom roku bol opäť “motorom” pri budovaní novej gymnastickej haly v Rači. Tibor vedie Gymnastické centrum a zastupuje ho aj v Slovenskej gymnastickej federácii.

Chlapi, prajeme Vám všetko najlepšie, najmä veľa zdravia, šťastia, pohody a samozrejme ešte veľa síl do ďalšieho života.

Zdieľať

"rodičia s deťmi" od marca 2024

darujte nám 2 alebo 3%

   Tábor registrácia