Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
 

Novinky

Po rokoch finále na MEJ a výborné umiestnenia

Naši mladí juniori zabojovali a po mnohých rokoch sa športová gymnastika opäť dočkala finále, dokonca 2x na Majstrovstvách Európy. Po náročnej príprave doma i v zahraničí, mnoho hodinách strávených v gymnastických halách a náročných opatreniach a zákazoch kvôli Covidu Matej Nemčovič i Oliver Kasala predviedli v kvalifikácii na MEJ v Mersin TUR veľmi slušné výkony, ktoré im zaručili účasť medzi Európskou gymnastickou elitou vo finále viacboju.

Vo finále MEJ v športovej gymnastike obaja naši mladíci cvičili veľmi dobre, vylepšili si “osobáky” a na takých veľkých pretekoch sa to často nestáva. Gymnastika je subjektívny šport, nemali sme tu žiadneho rozhodcu, nemal nám kto pomôcť. Chalani to vzali do vlastných rúk a vybojovali super umiestnenia. Obaja si vylepšili svoje umiestnenia a aj bodové skóre oproti kvalifikácii. Viacbojom prešli  veľmi dobre, Matej Nemčovič obsadil výborné 13. miesto (73,064 b.) a Oliver Kasala vo svojej premiére 23. miesto (70,398 b.).

Gratulujeme

M. Zvalo

Zdieľať

tréningy od 4.1.2021

 Online trénigy TU     heslo je: 2222