Popredné umiestnenia zo Slovenského pohára

V nedeľu 7. apríla sa v Prievidzi uskutočnili preteky 1.kola Slovenského pohára v ŠG mužov, ktorých sa zúčastnili aj traja naši pretekári.
V najmladších žiakoch sa predstavil Peťko Macko, ktorý sa umiestnil na 1. mieste z 22 pretekárov so ziskom 84,80 bodu. Všetky zostavy odcvičil veľmi pekne a na prostných, preskoku a kruhoch získal výrazne najlepšie známky.
V kategórii mladších žiakov sa predstavili Sebastián Stračina, ktorý sa umiestnil na 3. mieste a Jakub Urbanovič, ktorý sa umiestnil na 6. mieste. Chalani odcvičili všetky zostavy bez pádov a len s menšími estetickými chybami.

Všetkým trom gratulujem, ďakujem za zodpovedný prístup a za vzornú reprezentáciu klubu.

L. Adamčík