Sústredenie výberu žiakov RGCTM, Prievidza , január 2020

V dňoch 30.1 – 2.2.2020 sme sa zúčastnili sústredenia žiakov v novej gymnastickej telocvični v Prievidzi. Sústredenia sa zúčastnili žiaci zo štyroch regionálnych centier na Slovensku. Bratislava, Prievidza, Trenčín a Šamorín. Zúčastnilo sa ich 22 nádejných mladých gymnastov. Za náš klub sa predstavili: Peter Macko, Jakub Šimášek, Šimon Sloboda, Matúš Kalas a Sebastián Stračina.

V úplne novučičkej telocvični s novým náradím, žinienkami, molitanom, novými pomôckami, kobercom ale bez akrobacie sme od štvrtka do nedele od trénovali 6 tréningov po 3 až 3,5 hodín. Urobili sme strašne veľa práce. Musím pochváliť prístup našich chalanov ako sa snažili a boli príkladom pre ostatných, lebo som dal tréningy veľmi ťažké. Všetci zúčastnení, aj úplne nový ktorí boli prvý krát preč od matiek a prvý krát na sústredení sa snažili ako len vládali a urobili sme fakt veľa mravenčej práce. Teším sa na nové sústredenie v tejto krásnej novej hale.

Peter Krištof