Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
 

Novinky

Tréningy od 19.10.2020

Tréningy v Petržalke

na základe vyplneného dotazníka sme Vám (ktorí máte záujem o tréningy v telocvični) dočasne pripravili možnosť tréningov. Keďže obmedzenia sú veľké, robili sme maximum preto, aby ste sa aspoň dostali do telocvične. Tieto informácie sa vzťahujú len na deti trénujúce v kurzoch v hale v Petržalke.

Očakávame ešte upresnenia z hygieny. Ak dostaneme priaznivú odpoveď rozšírime Vám možnosť tréningov na dohodnutý rozsah.

Naďalej budeme trénovať denne aj online, čo všetkým naozaj aj odporúčame. Pravidelný tréning z domu a k tomu tréningy v telocvični pomôžu všetkým posunúť sa ďalej a oveľa ľahšie sa budú učiť nové prvky.

Deň a čas tréningu platný od pondelka 19.10.2020 pre Vaše dieťa / deti  Vám bude individuálne zaslaný dnes počas dňa na mail.

 

Prosíme Vás následne o trpezlivosť v priestore pred telocvičňou, kde si tréner preberie skupiny maximálne 5 detí do telocvične. Rovnako tak Vám deti odovzdá. Poprosíme Vás preto o dochvíľnosť, po prevzatí detí sa hala uzavrie. Taktiež Vás prosíme, aby ste počítali s tým, že deti môžu byť preberané, alebo odovzdávané Vám rodičom s malým meškaním.

Budeme sa snažiť urobiť maximum preto, aby sme to spoločne dokázali zabezpečiť ku spokojnosti najmä našich detí.

Odporúčané je nosenie rúška počas tréningu.

Tréningy v Rači

Ďakujeme vám za trpezlivosť. V tejto zložitej situácii sme hľadali riešenia ako poskytnúť vašim deťom priestor na trénovanie zároveň dať za dosť všetkým hygienickým opatreniam ale hlavne ako zabezpečiť čo najbezpečnejší priestor pre deti.

V tomto moment sa rozdelia deti na skupinky , ktoré začnú tréning v inom čase a v priebehu tréningu keď bude mať nastúpiť druhá skupinka sa presunú do telocvične na hornom poschodí.

Tréningy budú začínať o 15:30.16:00;16:30;17:00;17:30;18:00 , O ktorej hodine bude vaše dieťa začínať budete upovedomený mailom

Zároveň by sme chceli dať do pozornosti nosenie rúšok. Naši tréneri budú mať za povinnosť nosiť rúško. Vašim deťom nosenie rúška odporúčame

Prosíme Vás následne o trpezlivosť v priestore pred telocvičňou, kde si tréner preberie skupiny maximálne 5 detí do telocvične. Rovnako tak Vám deti odovzdá. Poprosíme Vás preto o dochvíľnosť, po prevzatí detí sa hala uzavrie. Taktiež Vás prosíme, aby ste počítali s tým, že deti môžu byť preberané, alebo odovzdávané Vám rodičom s malým meškaním.

Tréningy “mamičky s deťmi” v Petržalke

Bohužiaľ tréningy “mamičky s deťmi” v Petržalke sa rušia

Tréningy “mamička s deťmi” v Rači 

Tréningy “mamička s deťmi” v Rači pokračujú v nezmenenom čase

Zdieľať

"rodičia s deťmi" od marca 2024

darujte nám 2 alebo 3%

   Tábor registrácia