Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
 

Novinky

tréningy počas Veľkonočných sviatkov

Dobrý deň,

chceli sme Vám poďakovať za priazeň, ktorú nám ste nám prejavili.

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu sme zimný semester, ktorý mal pôvodne končiť 31.1.2021 potiahli do konca marca 2021, vzhľadom na možnosti – v online priestore. Sme si istí, že aj táto forma má pre deti význam. Vieme, že nie každému tento spôsob trénovania vyhovuje, a preto sme tieto dva mesiace pokračovali v online tréningoch zadarmo.

Aktuálne nás čakajú Veľkonočné prázdniny, kde si deti môžu vybehnúť do prírody, oddýchnuť si od povinností, či už školských alebo tréningových.

Od 7. apríla 2021 prichádzame s možnosťou tréningov prostredníctvom aplikácie zoom v menších skupinách. (Pokiaľ sa nebude dať ešte trénovať aspoň vonku). Vytvorili sme pre vás 10 hodinové online kurzy s jednotlivými trénermi, ktorých si môžete vybrať.  Vybrať si tiež môžete vyhovujúce dni. Odporúčame dodržať vek. Maximálny počet detí na online hodine bude 10.  V prípade, že to umožní situácia tak si budete môcť dohodnúť tréningy v exteriéri na ihriskách s dodržaním všetkých hygienických opatrení. Cena takého 10 hodinového kurzu je 40€.

Prihlasovanie prebieha v systéme, vybrať je potrebné „ online kurzy“.  Záujemcom odporúčame prihlásenie obratom, nakoľko počet miest je výrazne limitovaný.

Tešíme sa, že urobíme deťom kvalitné tréningy v domácom prostredí. Následne budú výborne pripravené na tréningy v halách.

Odporúčame deťom pripraviť príjemný mäkučký priestor, ideálne pripojiť zoom na veľký monitor, aby bolo pre deti, čo najjednoduchšie udržať pozornosť na trénera. Pred tréningom si prichystať všetky pomôcky, ktoré budú deti po dohode s trénerom využívať (ako napríklad vodu na pitie, stálky, švihadlo, závažie ….)

Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že od 1.4. do 2.5. prebiehajú 2. virtuálne preteky. Počas online tréningov sa budú deti pripravovať aj na fantastické zvládnutie zostavy. Viac info o pretekoch nájdete na webe.

Tešia sa na Vás Vaši tréneri

Janči, Sara, Ema, Ivka, Kaja K, Veronika a Ajka

Zdieľať

"rodičia s deťmi" od marca 2024

darujte nám 2 alebo 3%

registrácia na tábor