Víťazstvá na Slovenskom pohári v Banskej Bystrici

Naši pretekári sa veľmi úspešne zúčastnili na pretekoch II. kola Slovenského pohára v Banskej Bystrici (12.5.2019).
V kategórii najmladší žiaci si po bezchybnom výkone s veľkým náskokom pred konkurenciou vybojoval zlatú medailu Peter Macko. V tej istej kategórii, v ročníku 2011 získal Artem Deva 3. miesto.
V kategórii mladších žiakov zvíťazil s veľkým náskokom Teo Rzounek, Sebastián Stračina získal striebornú medailu.
Matej Nemčovič po veľmi dobrom výkone v juniorskej kategórii zvíťazil a celkovým súčtom vo viacboji sa priblížil k splneniu nominačného limitu SGF na blížiace sa MSJ a EYOF.
Dobrý výkon po dlhšej pretekárskej prestávka predviedol na troch náradiach (kategória jun. “B”) aj Denis Cinger a získal zlatú medailu.
V seniorskej kategórii “B” sa postavil na najvyšší stupienok aj Ludovít Adamčík a v kategórii seniori “A” zvíťazil náš tréner – pretekár, ktorý prišiel pred pár rokmi z Ukrajiny Volodymyr Otreshko.

Pretekárom i trénerom gratulujeme a prajeme veľa síl v ďalšej príprave