3. kolo Slovenského pohára, Banská Bystrica

V nedeľu 17 októbra sa uskutočnil v Banskej Bystrici pretek žiakov, juniorov a seniorov.

V najmladšej kategórii sa predstavili prvý krát naši najmenší a pod vedením trénerov J. Petroviča a V. Otreshka sa umiestnili:

10 m: M. Furbach, 11 m: M. Zvalo, 12 m: M. Černý, 13 m: A. Mansour, 14 m: A. Buc, 15 m: M. Šicko, 16 m: V. Glaser-Opitz, 17 m: L. Pavelka, 18 m: E. Leitman a 19 m: D. Chrzanowski.

V kategórii mladší žiaci „A“ sa na 1 mieste umiestnil Šimon Sloboda, na 3 mieste Jakub Šimášek a na 5 mieste Matúš Kalas.

Za juniorov „B“ sa predstavil Denis Cinger na dvoch náradiach, kde skončil na 1 mieste.

Juniori „A“ sa predstavili na troch náradiach a skončili: Matej Nemčovič 2 miesto, Oliver Kasala na 3 mieste a Peter Vidricko na 4 mieste.

Za seniorov sa predstavil Volodimír Otreshko tiež na troch náradiach a skončil na 1 mieste.

Hlavným rozhodcom tohto podujatia za náš klub sa predstavil p. Gabriel Varga.

Peter Krištof