Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
 

Novinky

Naši športovci v „bubline“ Šamorín

Olympijské tréningové centrum X-BIONIC Sphere, Karanténne centrum pre vrcholový šport sa stalo od 14.1. do 24.1.2021 „domovom“ aj pre našich športových gymnastov.

Reprezentanti SR v športovej gymnastike mužov i žien v „šamorínskej bubline“, kde majú vytvorené výborné a hlavne bezpečné tréningové podmienky začali prípravu na novú gymnastickú sezónu 2021.

Všetci naši reprezentanti trénovali s plným nasadením a odhodlaním, maximálne sa snažili, ich motivácia bola obrovská. Po takmer ročnej pauze mali opäť príležitosť absolvovať spoločné sústredenie v kvalitných podmienkach.

Pandemická situácia zasiahla nás všetkých. Na chalanoch je vidieť, že dlho netrénovali v štandardných podmienkach, no veľmi na sebe pracovali a plnili do bodky všetko, čo sme od nich v hale požadovali. V pauzách medzi tréningami absolvovali školské povinnosti, na ktoré mali vytvorené podmienky v špeciálnych miestnostiach.

Otázne však ostáva, čo s nimi bude po návrate z „bubliny“ domov.

Veľmi si všetci želáme, aby sme sa čím skôr vrátili do našich „domácich“ telocviční.

 

Zdieľať

"rodičia s deťmi" od marca 2024

darujte nám 2 alebo 3%

registrácia na tábor