Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
 

Novinky

zatvorenie telocviční od 24.10.2020

Milí rodičia,

vzhľadom k veľmi prísnym epidemiologickým opatreniam v našej krajine Vás musíme informovať, že sú  tréningy kurzov  dočasne prerušené. 

Hneď ako sa opatrenie uvoľnia, telocvičňa v Rači bude pokračovať v systéme ako sme cvičili posledný týždeň.

Telocvičňa v Petržalke podľa nastavených opatrení bude trénovať na Wolkrovej ako trénovala pred obmedzeniami a v prípade, že bude obmedzenie na 6 osôb v priestore, máme zazmluvnené dve sály  v priestoroch pri Petržalskej vlakovej stanici. 

Ešte raz sa Vám chcem pekne poďakovať sa za Váš doterajší prístup a pochopenie. Chceme byť v tejto zložitej dobe pre Vás pokojnou oporou a v prípade akýchkoľvek otázok, problémov a návrhov nás neváhajte kontaktovať.

Ďakujem a prajem všetko dobré, nie je potrebné podliehať strachu a je potrebné pozitívne myslieť. Prajem hlavne veľa zdravia Vám a Vašim blízkym

Odporúčame aby sa vaše deti zúčastnili  online tréningov  cez link:

https://us04web.zoom.us/j/507484205

Trénujeme online vždy v pracovné dni pondelok až piatok o 17.30 hod. Tréningy vedú naši tréneri (dlhoročné gymnastky, účastníčky Majstrovstiev Európy, či Sveta v športovej gymnastike, tiež i naša olympionička z Pekingu Ivanka Kováčová). Deti našich trénerov dobre poznajú. Pomáhajú im, aby cvičili správne a motivujú deti k lepším výkonom. Výhodou online tréningu je, že sa deti naučia samostatne pracovať, rozvíjajú mozog a prepájajú inštrukcie trénerov do praxe. Po návrate do haly tak, budú koncentrovanejšie a budú schopné zvládať nácvik nových prvkov s radosťou. Vydržte to, i keď to nenahradí riadny tréning, veľmi to deťom pomôže. Odporúčame, cvičte spolu celá rodina.

Čo treba urobiť?

O 17.29 postačí kliknúť na link, prípadne do aplikácie Zoom zadať ID 507 484 205

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 507 484 205

Pre lepší zážitok, môžete prepojiť zariadenie (mobil, tablet…) na monitor televízora a môžete sa s nami tešiť. Potešíme sa, keď sa s nami podelíte o Vaše fotky, či krátke video z tréningu.

 Pri vstupe majú deti vypnutý mikrofón. Dvojklikom prípadne klikom je potrebné vybrať trénera, ktorý vedie tréning, aby ho deti videli na celú obrazovku. Je možné použiť tablet, notebook, počítač, či mobil. A potom stačí už len cvičiť.

Deti potrebujú nejaký vhodný priestor ideálne vybavený koberčekom, mäkkou podložkou, prípadne čokoľvek príjemné na cvičenie.

Dievčatá potrebujú mať upravené, vyčesané vlasy, na sebe pohodlné oblečenie, tričko/dres, legínky/šortky a na nohách ponožky.

Clapci tričko, šortky a na nohách ponožky. Veríme, že si nás naladíte a spoločne sa nám podarí udržať deti aspoň trošku v kondícii a ostanú v pravidelnom pohybe

Mgr. Tibor Letko – predseda správnej rady

https://us04web.zoom.us/j/507484205

Zdieľať

"rodičia s deťmi" od marca 2024

darujte nám 2 alebo 3%

   Tábor registrácia